Szlachetna Paczka dostarczona - dziękujemy!

naglowek SP 2019

Już po raz siódmy zrobiliśmy wspólnie Szlachetną Paczkę. Tym razem pomogliśmy starszej i samotnej osobie - Pani Natalii z Kórnika. Dzięki Waszej pomocy Pani Natalia otrzymała wymarzone preznety: kurtkę zimową, kozaki, ciepłą kołdrę i pościel, ciepłe koce, środki czystości oraz żywność. Pod choinką znalazła się także wymarzona torebka oraz świąteczny sweterek. W niedzielę zawieźliśmy wszystkie podarki (w sumie aż 13 kartonów) do magazynu w Kórniku. Kiedy prezenty dotrą do Pani Natalii, na pewno otrzymamy od wolontariuszki informację. Poniżej mała galeria zdjęć ze Szlachetnej Paczki, którą wspólnie przygototwaliśmy. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

paczka 2019

Otrzymaliśmy relację od Wolontariusza Szlachetnej Paczki, który dostarczył naszą paczkę do Pani Natalii. Przeczytajcie wrażenia, bo naprawdę warto - TUTAJ.

Szlachetna Paczka 2019 - włącz się

naglowek SP 2019

Kochani, zwieramy szeregi i rozpoczynamy pakowanie Szlachetnej Paczki! Do akcji zapraszamy tradycyjnie wszystkich, nie tylko naszych członków. Pomagając - bądźmy ponad podziałami! Pomagając – bądźmy razem!

Działamy i będziemy pomagać już po raz siódmy. Tym razem postanowiliśmy wesprzeć starszą i samotną osobę - Panią Natalię z Kórnika, która sama prowadzi swoje niewielkie i skromne gospodarstwo domowe, próbując radzić sobie z codziennością, na tyle na ile starcza sił i zdrowia. Mąż pani Natalii zmarł 7 lat temu, od tego czasu mieszka sama w domu, który nie jest jej własnością, jednak ma zagwarantowane prawo przebywania w nim do końca życia. Warunki mieszkaniowe są trudne. Piec jest opalany węglem, brak ciepłej bieżącej wody i łazienki. Cały opis rodziny znajdziecie TUTAJ

prezent 2019TUTAJ prezentujemy aktualną listę potrzeb i marzeń Pani Natalii, wraz z oznaczeniem, które rzeczy zostały już zarezerwowane.

Jeżeli chcecie przyłączyć się do organizacji paczki dla Pani Natalii, prosimy o przesyłanie informacji, które marzenia chcecie zrealizować, na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Produkty zbieramy do 4 grudnia, godz. 14:00 w:
- Poznań, ul. Górecka 1, pok. 002 na parterze
- Poznań, ul. Strzeszyńska 58, bud. J, pok. 217

Kolejna edycja Szlachetnej Paczki

logo paczka

To już 18 edycja Szlachetnej Paczki. Natomiast My robimy ją z sukcesem już po raz szósty!
Kochani, zwieramy szeregi i rozpoczynamy pakowanie!

Zapraszamy tradycyjnie wszystkich, nie tylko naszych członków.

Na paczkę czeka rodzina, która pomimo licznych przeciwności losu i zdrowia, nie poddaje się.

szlachetna paczka 2018Nasza rodzinka to Pani Agnieszka (36 l.), będąca osobą niepełnosprawną, samotnie wychowuje trzy córki: Patrycję (5 l.), Zuzannę (13 l.) i Wiktorię (14 l.). Dwie z nich są przewlekle chore. Mieszka z nimi również babcia dziewczynek, pani Helena (70 l.), cierpiąca na kardiowersję.

Opis rodziny oraz listę marzeń znajdziecie TUTAJ

Spełnijmy marzenia, które okazują się być wyłącznie przyziemnymi potrzebami. Liczymy na syneeergetyczną pomoc i wsparcie!

Prosimy o przesyłanie informacji, które marzenia chcecie zrealizować, na nasz adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Na bieżąco będziemy odznaczać, które pozycje zostały już zarezerwowane. Aktualna lista TUTAJ

Zakupione artykuły prosimy dostarczyć do jednej z poniższych lokalizacji w nieprzekraczalnym terminie do 5 grudnia do godz. 15:00:
- Poznań, ul. Strzeszyńska 58, bud. J, pok. 217,
- Poznań, ul. Górecka 1, pok. 4.

Pomagając – bądźmy razem!

Przekaż 1% podatku

1 procentNadchodzi okres rozliczenia się z podatku za 2019 rok.

Pamiętajcie, że każdy z nas ma prawo odpisać 1% podatku na Organizację Pożytku Publicznego. To nic nie kosztuje, a może sprawić naprawdę wiele dobrego.

Dlatego w tej zakładce publikujemy wnioski przesłane przez Pracowników naszej Firmy i ich najbliższych – dla potrzebujących osób i nie tylko – dla których możemy przekazać nasze wsparcie.

Jeżeli znacie kogoś takiego, kto potrzebuje takiej pomocy, prześlijcie wniosek w postaci pliku PDF lub JPG na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Julia   ZOBACZ
Maja   ZOBACZ
Marysia   ZOBACZ

 

Pełny wykaz Organizacji Użytku Publicznego znaleźć można na stronie: www.pozytek.gov.pl

Więcej artykułów…