Szlachetna Paczka 2022 dostarczona - dziękujemy

headerDziękujemy, że razem z nami już po raz ósmy zmieniacie historię Rodzin, które mają mniej szczęścia w życiu!
Przeczytajcie relację Koordynatora z wręczenia naszej Szlachetnej Paczki dla Pani Karoliny z rodziną. Tutaj DYPLOM.

Relacja Koordynatora Szlachetnej Paczki ze spotkania z Rodziną przy wręczeniu paczki

Obdarowywana rodzina to osoby skromne. W domu trwa remont, w który zaangażowani są wszyscy członkowie rodziny. Na przywiezione prezenty zareagowali nieśmiałością i skrępowaniem, jednak już po chwili lody zostały przełamane i na twarzach zaczęła rysować się radość. Ogromną radość wzbudził bon na materiały budowlane. Gruntowny remont mieszkania po spaleniu instalacji elektrycznej trwa już od dłuższego czasu, ograniczany środkami finansowymi, więc ten prezent znacznie przyspieszy prace i już po nowym roku mieszkanie będzie piękne.
Dima jest osobą niezwykle energiczną, gdy przyjechaliśmy, zastaliśmy go przy malowaniu. Błyskawicznie zaoferował, że zajmie się zakupami materiałów budowlanych, żeby tylko nie musieć jechać z dziewczynami na cały dzień do Ikei ;) Był też pod dużym wrażeniem zakupionej dla niego odzieży i butów, natychmiast wszystko przymierzył, pasowało jak ulał.
Pani Karolina z niedowierzaniem otwierała kolejne kartony, ponieważ nie przywykła do bezinteresownej pomocy i prezentów.
Do ostatniej chwili nie wierzyła, że znajdzie się ktoś, kto będzie chciał im pomóc.
Olga choć jest osobą szczególnie nieśmiałą wyraźnie rozpromieniła się na widok świecącej klawiatury i oświadczyła, że będzie z nią spała.
Paulina jest zdecydowanie najbardziej ekspresyjna i każda rozpakowana paczka wywoływała piski szczęścia.
Pani Maria zareagowała na piżamę jak na wspaniałą kreację, mimo nieustających dolegliwości i bólu towarzyszących jej chorobie jej twarz napełniła się uśmiechem.
Wszystkich bardzo ucieszyły też zapasy kosmetyków, jedzenia oraz bon do dyskontu spożywczego, powiedzieli, że zdejmie im to zmartwień z głowy na najbliższy czas i będą mogli spędzić rodzinne i spokojne święta.

Słowo od Rodziny

Rodzina pragnie przekazać serdeczne podziękowania za podarowane przedmioty. Doskonale zdają sobie sprawę, że w tych trudnych czasach przygotowanie paczki przez Państwa było szczególnie trudne. Pragną życzyć zdrowych, spokojnych Świąt dla wszystkich osób które zaangażowały się w przygotowanie paczki.

Słowo od Wolontariusza

W przygotowanych przez Państwa paczkach widać ogromne zaangażowanie i troskę o wybraną rodzinę.
Bardzo się cieszę, że wybrali Państwo rodzinę, którą się opiekowałam i miałam okazję z Państwem współpracować. Życzę wszystkiego dobrego na święta i w Nowym Roku!

SP podziekowanie 2022