Szlachetna Paczka 2019 - włącz się

naglowek SP 2019

Kochani, zwieramy szeregi i rozpoczynamy pakowanie Szlachetnej Paczki! Do akcji zapraszamy tradycyjnie wszystkich, nie tylko naszych członków. Pomagając - bądźmy ponad podziałami! Pomagając – bądźmy razem!

Działamy i będziemy pomagać już po raz siódmy. Tym razem postanowiliśmy wesprzeć starszą i samotną osobę - Panią Natalię z Kórnika, która sama prowadzi swoje niewielkie i skromne gospodarstwo domowe, próbując radzić sobie z codziennością, na tyle na ile starcza sił i zdrowia. Mąż pani Natalii zmarł 7 lat temu, od tego czasu mieszka sama w domu, który nie jest jej własnością, jednak ma zagwarantowane prawo przebywania w nim do końca życia. Warunki mieszkaniowe są trudne. Piec jest opalany węglem, brak ciepłej bieżącej wody i łazienki. Cały opis rodziny znajdziecie TUTAJ

prezent 2019TUTAJ prezentujemy aktualną listę potrzeb i marzeń Pani Natalii, wraz z oznaczeniem, które rzeczy zostały już zarezerwowane.

Jeżeli chcecie przyłączyć się do organizacji paczki dla Pani Natalii, prosimy o przesyłanie informacji, które marzenia chcecie zrealizować, na adres mailowy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Produkty zbieramy do 4 grudnia, godz. 14:00 w:
- Poznań, ul. Górecka 1, pok. 002 na parterze
- Poznań, ul. Strzeszyńska 58, bud. J, pok. 217