Szlachetna Paczka 2022 - włącz się

header

Po trzech latach przerwy, ale za to już po raz ósmy będziemy robić z Wami Szlachetną Paczkę.
Szlachetne koleżanki, szlachetni koledzy, zaczynamy pakowanie kolejnej paczki dla potrzebującej rodziny!

Pani Karolina od urodzenia boryka się z niepełnosprawnością. Ciężka i nieuleczalna choroba skóry. Mimo to nie porzuciła marzeń o rodzinie i dzieciach.Wyszła za mąż i urodziła dwie śliczne dziewczyny Olgę i Paulinę. Niestety mąż okazał się tyranem, znęcał się fizycznie i psychicznie nad nią i dziećmi. W trakcie trwającego kilka lat rozwodu musiała ukrywać dzieci, czasem z dala od domu, żeby nie stała im się krzywda. Rozwód to była najlepsza decyzja. Teraz już miał być spokój. Niestety w niedługim czasie u Olgi zdiagnozowano torbiele w głowie, wadę serca i zaburzenia psychiczne. Zaraz później mama pani Karoliny zachorowała na Parkinsona i zamieszkała z córką. Pani Maria jest praktycznie przykuta do łóżka. Życie jednak toczyło się dalej i nie był to koniec problemów, które dotknęły rodzinę. Pewnego dnia w ich nigdy nie remontowanym mieszkaniu zaczęła palić się instalacja elektryczna. Na szczęści nikomu nic się nie stało, ale mieszkanie wymaga remontu, a rodzina nie ma pieniędzy na zakup materiałów budowlanych. Cały opis rodziny znajdziecie TUTAJ

Działamy i będziemy pomagać już po raz ósmy.
Do akcji zapraszamy tradycyjnie wszystkich, nie tylko naszych członków.
Pomagając – bądźmy razem! 

Tradycyjnie TUTAJ prezentujemy aktualną listę potrzeb i marzeń Pani Karoliny z rodziną, wraz z oznaczeniem, które rzeczy zostały już zarezerwowane.

Jeżeli chcecie przyłączyć się do organizacji paczki dla Pani Karoliny, prosimy o przesyłanie informacji, które marzenia chcecie zrealizować, na adres mailowy This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Produkty zbieramy do dnia 9 grudnia, godz. 10:00 w:
- Poznań, ul. Pastelowa 8, pok. 313
- Poznań, ul. Strzeszyńska 58, bud. J, pok. 217
- Poznań, ul. Nowowiejskiego 11, pok. 109